4.9
В утробі хижака
Ярина Вовк
Опис
Приквел роману «Не плач, моя красуне»
Студентка факультету клінічної психології Михайліна Хижняк опиняється в епіцентрі розслідування серійних убивств, що сколихнули університет, у якому навчається дівчина. Для неї це не просто справа — одна із жертв була її подругою. Михайліна занурюється у вивчення роботи мозку та психології злочинців у пошуках сліду, що виведе її на кривдника. Та зробити це не так просто, коли зло вже дихає у спину...
Кілька років по тому Михайліна працює кримінальною психологинею в Міністерстві внутрішніх справ. Її відправляють допомогти в розслідуванні серії вбивств дівчат, поряд з якими на місці злочину знаходять їхнє відрізане волосся.
У відділку до Михайліни ставляться скептично, і тільки керівник розслідування Мирослав Зоря розуміє, що її гострий розум здатен зрушити слідство з мертвої точки. Між ними несподівано виникає синергія, яка змінює хід справи. Чи вдасться їм разом розкрити особу вбивці, який не залишає за собою жодних слідів?
Про автора
Характеристика
Код товару
Назва товару
Автор
Мова
Видавництво
КСДРік видання
Розділ
ДетективиСерія
Не плач, моя красунеISBN
Кількість у комплекті
Вікові обмеження

В утробі хижака
Ярина Вовк
Ціна в КСД:
160 грн
29
додали у список бажань
Оплата
Онлайн-оплата платіжною карткою
Відгуки
30 оцінок
Відгуки
30 оцінок
ЮЛІЯ
15.05.2025
📕 «В утробі хижака» 🔠 Ярина Вовк ✍️ Видавництво @ksd_bookclub 📃 384 ст. ✨️ 10/10❤️ А вам коли-небудь доводилось зазирати в голову психопата?.. Відчувати, як його думки повзуть під шкірою — холодні, липкі, страшні?.. Думали під час читання книги, що вже все зрозуміли — а потім залишались із відкритим ротом, бо все виявилося кардинально не так?.. «В утробі читача» Ярини Вовк — це саме та книга, яку не просто читаєш, а проживаєш, пережовуєш і ковтаєш із тривогою на язиці🫨 Пролог — як повноцінна мініісторія, шалено атмосферна, тривожна, кінематографічна — і з нього починається ваше занурення в темний психологічний лабіринт. Мирослав — це просто вау😍 Ідеальний чоловік, якому довіряєш одразу. Стриманий, глибокий, справжній. Михайліна — гостра, незручна, часом провокативна, але викликає таку повагу, що хочеться аплодувати стоячи👏 І ця пара… Та їм би ще не одне вбивство розслідувати! Я б точно читала😍 Окрема хвиля емоцій — це нестандартна орієнтація деяких героїв, подана без зайвого драматизму, але дуже інтригуюче. Це додає глибини та змушує по-новому дивитися на мотиви, дії та стосунки між персонажами. А ще у книзі є така сцена - ух🤭🫣😍 А що вже говорити про шанс побути поруч із психопатом. В ЙОГО ГОЛОВІ😱 Це наче квест у чиїйсь викривленій свідомості. Ви не просто читаєте, ви починаєте думати, як він. І це моторошно круто🤩 Підозрювати будете всіх. Абсолютно всіх. Щойно здасться: «О! Я вловила ниточку!» — авторка хвацько перекидає вашу увагу на інше. А потім — фінал. Фінал, після якого ви ще довго мовчки вдивлятиметесь у стіну. Бо той, хто винен… був поряд увесь час. А ви його навіть не помічали🤷♀️ Це книга, яка зачіпає найглибші гачки. Тож скажіть — А ви хотіли б опинитись поруч із Михайліною і Мирославом, коли вони полюють на чергового монстра? Скажіть мені, що книг з цими героями буде так багато, як у серії Тесс Ґеррітсен!😍
Рейтинг відгуку:
16
ОЛЬГА
08.07.2025
5
Дуже сподобалась книга.Цікавий,захопливий сюжет.Читається легко і швидко.Затягує🙂Єдиний "мінус" - редактор чи перекладач трохи "схалявив", бо в тексті купа неперекладених русизмів,які дуже "ріжуть" око...Наприклад: "пересікався з нею",а має бути - перетинався,"запах безповоротності",а має бути - незворотності,не "синяки" - а синці,не "нахмурилась" - а насупилась,не кар'єрний"скачок" - а стрибок,не "прохожий" - а перехожий,не обоє"замовчали" - а замовкли і т.д.КДС!Виправте,будь ласка!🤗
Рейтинг відгуку:
11
ОЛЕКСАНДР
07.05.2025
5
2/3 книги прочитано, і вже ніяк не можу дочекатись, що ж там в кінці,особливо маючи досвід із «Не плач,моя красуне»,де кінцівка була ваааааау) Якшо з відкритою лінією все ясно (це і не було секретом, авторка навіть про це казала в інтервʼю), але дуууууже цікаво як виведуть на чисту воду антогоніста(там все дуже не просто з ним), то ось закрита лінія-прям триває в напрузі) Знов таки, класний справжній український детектив Вітаю пані Ярина з крутим приквелом і в очікуванні продовження!)
Рейтинг відгуку:
9



















