Про компанію

Дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» було засновано 2000 року. Головний офіс компанії знаходиться в місті Харків, за адресою: Богдана Хмельницького, 24.

Компанія «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» розвиває одразу декілька великих бізнес-напрямків: видавництво, сервіс продажу книг і товарів, онлайн-проекти, а також логістичні послуги.

Видавництво

«Клуб Сімейного Дозвілля» — найбільше видавництво України. Основними напрямками роботи є пошук нових імен в сучасній літературі, просування українських авторів, видання світових бестселерів, а також творів переможців престижних міжнародних нагород. Продукція видавництва спрямована на широке коло читачів.

Продаж книг і товарів

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» — сервіс, що пропонує книжкову продукцію компанії, а також інших видавництв. Для покупців, які оформили членство у Клубі, діють спеціальні ціни й акційні пропозиції. Продаж товарів здійснюється через канали: щоквартальні каталоги поштою, в фірмових роздрібних книгарнях, а також на сайті Клубу. Понад 7 000 000 українських сімей коли-небудь були членами Клубу.

Онлайн-проекти

Компанія «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» активно розвиває напрямок електронної торгівлі. Наші онлайн-проекти — інтернет-магазин bookclub.ua, а також спецпроекти books.ksd.ua і catalog.ksd.ua, спрямовані на просування топових книг і друкованих матеріалів у цифровому форматі.

Історія Клубу

2020 рік

Клуб святкує 20 років з дня заснування. Ювілейний рік відрізняється унікальними акціями та конкурсами для членів Клубу. Оголошено грандіозний розіграш автомобіля до 20-річчя!

2018 рік

З гордістю розповідаємо про останні досягнення та нагороди нашого видавництва.

Розширюємо горизонти! «Клуб Сімейного Дозвілля» представляє ексклюзивну італійську косметику Bottega Verde.

Клуб святкує 18 років з дня заснування компанії і відкриває розіграш найбільшого призу за всю історію — 1 000 000 грн.

2016 рік

Cтворено офіційний сайт компанії «Клуб Сімейного Дозвілля» — ksd.ua. Тут ви можете детально ознайомитися з усіма напрямками нашої роботи: видавництвом, сервісом обслуговування членів Клубу, гуртовими продажами, онлайн-проектами, логістикою, а також знайти контактні дані для авторів та відкриті вакансії компанії.

2015 рік

Створені проекти books.ksd.ua і catalog.ksd.ua.

2014 рік

Компанія «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» отримує ексклюзивне право на продаж натуральної італійської косметики торгової марки Bottega Verde в Україні.

2011 рік

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» починає виробництво і реалізацію ліцензійних електронних книг.

2009 рік

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» вводить в експлуатацію власний Дистрибуційний центр.

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» поширює сервіс доставки замовлень: в Києві та Харкові починає працювати послуга кур’єрської доставки. Сьогодні послуга кур’єрської доставки замовлення доступна для всіх міст України.

Кількість покупців компанії «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» виросла до 2 000 000 осіб.

2008 рік

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» стає найбільшим видавництвом країни (за даними Книжкової палати України).

2007 рік

Видавництво «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» виходить на ринок гуртової торгівлі України і Росії.

2006 рік

Відкривається перша фірмова книгарня «Книжкового Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля». 71 магазин обслуговує покупців по всій Україні (дані на червень 2016 року).

Засновано видавницькі проекти «Зірки української прози» і «Світові бестселери українською», які в подальшому стали успішною платформою для розвитку україномовного асортименту в різних жанрах та напрямках.

2005 рік

Починає роботу Клубний сайт bookclub.ua.

500 000 читачів зареєструвалися в Книжковому Клубі «Клуб Сімейного Дозвілля».

2004 рік

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» входить до складу всесвітньо відомої медіакорпорації Bertelsmann SE & Co. KGaA, AG Germany.

2002 рік

Компанія розвивається в напрямку видавничої діяльності. Видавництво «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» випускає свої перші книги.

2001 рік

Контакт-центр «Книжкового Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» почав обслуговувати клієнтів.

2000 рік

Заснування компанії «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля».