Книжковий Клуб

Компанія «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» заснована у 2000 році як організація, що реалізує книжкову та медіа-продукцію за допомогою поштових каталогів.

Сьогодні «Клуб Сімейного Дозвілля» — це сервіс, який пропонує свою продукцію та продукцію інших компаній широкій аудиторії. Покупці можуть вибирати товари і робити замовлення будь-яким способом: через друковані каталоги, на сайті Клубу, в фірмових магазинах і через контакт-центр.

Для клієнтів, які оформили членство в «Клубі Сімейного Дозвілля», діють спеціальні умови. Особливості клубної системи — це:

Експертний підбір асортименту. Слідкуючи за світовими й вітчизняними трендами, наші спеціалісти пропонують читачам найпопулярніші книжкові проекти.

Безкоштовні каталоги. Всі члени Клубу отримують поштою щоквартальний яскравий журнал, в якому представлено книжкові новинки за вигідними цінами, акційні пропозиції та розіграші призів.

Клубна ціна. Члени Клубу купують товари за спеціальними клубними цінами, що на 20% нижче роздрібних.

Система лояльності. Для своїх постійних і відданих клієнтів Клуб розробив гнучку систему лояльності. Це додаткові знижки від 10% до 30% на найпопулярніший асортимент товарів.

Розіграші призів. Спеціально для своїх клієнтів Клуб організовує постійні розіграші цінних призів. Уже розіграні та вручені 32 автомобіля і більше 50 000 інших призів.

Соціальна мережа для книголюбів. Любов до читання об’єднала сотні тисяч українців у Клубі. Активним майданчиком для спілкування є Клубний сайт, де читачі діляться враженнями, залишають відгуки і рекомендації про прочитану літературу.

Сервіс продажу книг та товарів членам клубу

Компанія пропонує своїм клієнтам одразу кілька способів придбання книг та товарів: в фірмових магазинах, з каталогів та на сайті bookclub.ua.

Оформити замовлення та звернутися до Клубу із запитаннями можна будь-яким зручним способом: відвідавши фірмовий магазин, зателефонувавши до інформаційно-довідкової служби, скориставшись сайтом (онлайн-чат, форум), надіславши електронного або поштового листа. Прийом замовлень та обслуговування клієнтів здійснюється 7 днів на тиждень з 8:00 до 21:00. Доставка замовлень виконується на відділення «УкрПошти», «Нова пошта» або кур’єрською службою.

Роздрібна мережа фірмових книгарень клубу

Роздрібна мережа «Книжкового Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» складається з 73 фірмових книгарень в 57 містах України (дані на жовтень 2016 року). Книжковий Клуб постійно розширює роздрібну мережу, яка сьогодні охоплює усі обласні та частину районних центрів України.

Адреси фірмових магазинів «Книжкового Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» дивіться за посиланням.

У магазинах клієнтам пропонується широкий асортимент книжок на будь-який смак. Безперечною перевагою книгарень є те, що відвідувач може особисто ознайомитися з книгою: оцінити формат, якість паперу, погортати видання. В кожній книгарні працюють професійні консультанти, які завжди допоможуть знайти цікавий товар, дадуть відповіді на запитання та проінформують про вигідні акції та пропозиції Клубу.

У фірмових магазинах Клубу проводяться авторські зустрічі, презентації книг, автограф-сесії та майстер-класи. Заходи анонсуються в магазинах, на Клубному сайті, в соціальних мережах.

Клубні каталоги

Каталоги, буклети та інші друковані матеріали — традиційна частина клубного життя. Клуб розсилає своїм клієнтам безкоштовні ілюстровані каталоги з широким асортиментом книжкової продукції (як від власного видавництва, так і інших провідних компаній), косметичних засобів, а також буклети з додатковими акційними пропозиціями. Із яскравого буклета зручно обирати товари в затишній домашній атмосфері для усієї родини. Тому наші клієнти з нетерпінням чекають нових каталогів та інших вигідних пропозицій від Клубу.

Обрані позиції можна придбати, заповнивши бланк замовлення та надіславши поштою, зателефонувавши, написавши SMS або електронного листа. На нашому сайті можна також ознайомитися з електронною версією каталогу.

Клубний сайт

Розпочавши свою роботу в 2005 році, сайт bookclub.ua став популярним майданчиком для вибору та замовлення книжок та товарів від Клубу, так і місцем для спілкування та дозвілля тисяч клієнтів. Сьогодні наш сайт відвідують понад 50 000 осіб на день. Головна перевага клубного сайту — це цілодобова робота, швидкий пошук книг і товарів, зручний цифровий каталог, корисні відгуки і коментарі користувачів, інформація про авторів, уривки до великої кількості книжок.

Сайт Клубу пропонує своїм клієнтам розширений асортимент книжкової продукції, товарів та косметичних засобів. З 2011 року на bookclub.ua розпочався продаж ліцензійних електронних книг видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля».

На bookclub.ua читачі коментують та обговорюють прочитані книги, дізнаються новини зі світу літератури, спілкуються в соціальному сервісі «Мій Клуб». На сайті регулярно проводяться фотоконкурси, інтерактивні ігри, квести, творчі конкурси.

Обрані товари можна придбати, оформивши замовлення на Клубному сайті; зателефонувавши; написавши SMS або email.

КОНТАКТ-ЦЕНТР

Контакт-центр — це багатоканальна довідково-інформаційна служба «Клубу Сімейного Дозвілля», яка обслуговує покупців по телефону: приймає замовлення, оперативно відповідає на запитання, консультує у виборі книжок і товарів. Контакт-центр почав роботу в 2001 році. Сьогодні оператори приймають в середньому 3 000 дзвінків на день, іноді кількість щоденних звернень сягає 9 000.

Контакт-центр «Клубу Сімейного Дозвілля» працює щоденно з 8:00 до 21:00.

Безкоштовна лінія:
0 800 30 10 90