Онлайн-проекти

«Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» активно розвиває напрямок електронної торгівлі для клієнтів, які надають перевагу онлайн-покупкам.

bookclub.ua

bookclub.ua — офіційний інтернет-магазин «Книжкового Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля». З 2005 року посідає провідні позиції в реалізації книжкової продукції в українському сегменті мережі. Інтернет-магазин розширює можливості сервісу для дійсних клієнтів і є сучасним майданчиком для залучення нових покупців, зацікавлених в якісній книжковій продукції. Сьогодні сайт є одним з найбільших книжкових інтернет-магазинів України: щодня його відвідують більше 50 000 користувачів.

bookclub.ua — це не тільки великий торговельний майданчик, а і портал за інтересами. Тут читачі коментують і обговорюють прочитані книги, дізнаються новини зі світу літератури. Ще в 2009 році спеціально для членів Клубу на сайті було створено внутрішню соціальну мережу «Мій Клуб». Завдяки цьому сервісу користувачі знаходять нових друзів, обговорюють і рекомендують літературу, що прочитали. В унікальне середовище спілкування залучено більше 300 000 клієнтів.

На сайті регулярно проводяться фотоконкурси, інтерактивні ігри, квести, творчі конкурси.

У зв’язку з популяризацією електронних книг, з 2011 року на сайті стартував продаж eBooks. Сьогодні bookclub.ua знаходиться в трійці лідерів українських сайтів, де можна придбати ліцензовані книги в цифровому форматі.

З 2013 року на сайті представлена сертифікована косметика італійської компанії Bottega Verde.

Успіхи Клубного сайту підтверджені не тільки високими показниками, а й нагородами — bookclub.ua був визнаний найкращим сайтом, що пропонує книжкову продукцію в Україні, згідно з Awards Internet UA в 2009—2010 роках.

books.ksd.ua

books.ksd.ua — це презентація знакових проектів видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля». І партнери і читачі можуть оперативно познайомитися з новинками видавництва за допомогою електронних прев’ю книжок, отримати цінну додаткову інформацію у режимі онлайн: посилання, ілюстрації, буктрейлери, тощо.

За допомогою інтерактивних книжкових прев’ю користувач у режимі онлайн може погортати книгу і прочитати з неї уривок, а також ознайомитися з додатковою інформацією.

Головною перевагою цього проекту є можливість ознайомлення з книжкою до її реальної публікації. Ресурс підтримується усіма мобільними пристроями.

catalog.ksd.ua

Сайт catalog.ksd.ua містить публікації Клубних матеріалів у цифровому форматі.

В онлайн-режимі користувач може переглядати каталоги і буклети з ефектом гортання сторінок. Кожна електронна публікація містить посилання на товари, додаткові зображення або відеофайли. Інтерактивні каталоги проглядаються у всіх сучасних браузерах і на всіх мобільних пристроях.

Погортавши на будь-якому екрані онлайн-каталог, читач може замовити товар у два кліки. А також поділитися публікацією на своїй сторінці в соціальних мережах або блозі.

Завдяки зручному інтерфейсу, простоті навігації та додатковій інформації цифрові каталоги користуються великою популярністю.