Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»

«Клуб Сімейного Дозвілля» — найбільше видавництво України (дані Книжкової палати за 2015 рік за накладами і опублікованими найменуваннями книг).

В 2015 році загальний наклад книг, що видаються «Клубом Сімейного Дозвілля», склав 14 000 000 примірників. Це третина всіх опублікованих видань в Україні.

Місія і мета

Наша місія — зробити доступними для українського читача найкращі вітчизняні й зарубіжні літературні твори.

Світові бестселери
Ми знайомимо українського читача зі світовими бестселерами, купуючи ліцензії на переклад та видання найкращих сучасних і класичних літературних творів.
Широкий жанровий спектр
Ми пропонуємо художню, дитячу, прикладну і науково-популярну літературу — від детективів до креативних альбомів.
Просування українських авторів
Ми допомагаємо українським авторам у реалізації своїх талантів і надаємо доступ до найширшої аудиторії читачів.

2006 року видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» заснувало напрямки «Зірки української прози» і «Світові бестселери українською», які в подальшому стали успішною платформою для розвитку україномовного асортименту в різних жанрах і напрямах. З 2008 року видавництво активно співпрацює з престижною міжнародною літературною премією «Коронація слова» і відкриває нові імена у літературі.

Ключові напрямки та серії

Серед усього різноманіття книжкових проектів ми обираємо найцікавіші, якісні, що заслужили визнання та викликають інтерес.

Бестселери New York Times

Книги, що посідають верхні рядки рейтингів престижного видання, є орієнтиром у світі сучасної літератури. Завдяки цій серії все різноманіття найбільш рейтингових книг тепер доступне і нашим читачам.

Книги-лауреати світових літературних премій

Твори від переможців Пулітцерівської, Букерівської і Гонкурівської премій, Нобелівських лауреатів — це літературна спадщина сучасності, книги, обов’язкові до прочитання.

Стівен Кінг

«Клуб Сімейного Дозвілля» отримав ексклюзивні права на видання книг Стівена Кінга українською мовою. На початок 2016 року вже опубліковано 27 книг автора.

Українська історія і сучасність

Видавництво публікує роботи відомих сучасних істориків, журналістів, громадських діячів. Ми створюємо спільні проекти з «Радіо Свобода», «5 каналом», Інститутом історії України НАН України, Українським інститутом національної пам’яті, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, громадським просвітницьким проектом «LIKБЕЗ. Історичний фронт», Національним українським центром народної культури «Музей Івана Гончара» , Державним науковим центром захисту культурної спадщини від техногенних катастроф, а також з іншими історичними та культурними організаціями.

Психологія, бізнес та саморозвиток

Новим трендом видавництва стали книги з психології, бізнесу та саморозвитку. Пропонуємо світові бестселери й авторські розробки українських експертів у цьому жанрі.

Книги для розвитку творчості

Розмальовки-антистрес для дорослих і креативні скетчбуки — це напрямок, що викликав справжній бум по всьому світі. Кількість пропозицій щорічно зростає, і видавництво знаходить нові способи здивувати своїх читачів.

Медіаперсони в літературі

Українські журналісти, ведучі, музиканти — медійні персони, яким є що сказати своїй аудиторії. Їхні роботи — есе, романи, публіцистика — дуже популярні.

Зірки світової літератури

«Клуб Сімейного Дозвілля» видає твори титулованих класиків і сучасників. Серед авторів — Еріх Марія Ремарк, Вільям Ґолдинґ, Дж. Д. Селінджер, Деніел Кіз, Річард Метісон, Донна Тартт, Адам Джонсон, Анджей Сапковський, Пола Гоукінз, Маркус Зузак, Джоджо Мойєс, Вілбур Сміт, Ден Браун, Стівен Кінг, Пауло Коельйо, Чак Поланік, Мішель Уельбек.

Стівен Кінг
Джоджо Мойєс
Еріх Марія Ремарк
Чак Паланік

Популярні українські автори

Сучасна українська проза представлена найвідомішими авторами: лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр, Золотий автор України Люко Дашвар, переможець премії «Книга року ВВС» та лауреат премії Президента України Сергій Жадан, багаторазовий переможець конкурсу «Коронація Слова» Андрій Кокотюха. Серед зірок української літератури — Макс Кідрук, Світлана Талан, Володимир Лис, Ірен Роздобудько, Дара Корній, Ірена Карпа, Симона Вілар та ін.

Люко Дашвар
Симона Вілар
Василь Шкляр
Макс Кідрук

BOOKS.KSD.UA

Онлайн-презентації книг користуються попитом серед читачів. На books.ksd.ua можна ознайомитися з топовими виданнями до їх публікації або покупки — перегорнути прев’ю та прочитати уривок.

Книжкові виставки

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» бере активну участь як в найбільших вітчизняних виставках («Форум видавців», «Книжковий Арсенал»), так і в міжнародних («Frankfurter Buchmesse» в Німеччині, «Bologna Children’s Book Fair» в Італії, «Vilnius Book Fair» в Литві та ін.). Ми співпрацюємо з 500 зарубіжними видавництвами і літературними агенціями по всьому світі, вивчаючи і відбираючи найцікавіші проекти для українського читача. Нам довіряють такі гіганти видавничого бізнесу, як Penguin Random House, Harper Collins, Simon & Schuster, Scholastic, Hachette Livre, Grupo Planeta, Wiley, Houghton Mifflin Harcourt, Bonnier і ін.

 • Болонська дитяча книжкова виставка, Італія
 • «Книжковий Арсенал», Київ
 • Франкфуртський книжковий ярмарок, Німеччина
 • Лондонська книжкова виставка, Великобританія
 • «Форум видавців», Львів

Продаж книг видавництва

Продукція видавництва представлена на сайті Книжкового Клубу bookclub.ua, в мережі фірмових Клубних книгарень, а також у книгарнях «Є», «Книголенд», супермаркетах «Ашан» і ще в понад 1000 торговельних точках по всій Україні.

Вакансії видавництва

Компанія «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» пропонує довгострокове співробітництво. Детальніше про вакансії компанії можна ознайомитися на сайті bookclub.ua.

Інформація для авторів

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ І РОЗГЛЯДУ РУКОПИСІВ

Пропозиції про публікацію авторських творів приймаються на електронну адресу видавництва publish@bookclub.ua та мають містити:

 • синопсис твору (короткий опис сюжету), його жанр й обсяг тексту для художніх творів, АБО розгорнутий план (зміст) й приклади ілюстрацій для прикладної літератури;
 • інформацію про автора, контактні дані й рецензії, якщо такі є.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ТВОРІВ:

Для художньої літератури:
 • жанри: жіночі романи, детективи, трилери, сучасна проза;
 • текст українською або російською;
 • обсяг тексту повинен бути не менше 320 тис. знаків;
 • поетичні твори не розглядаються.
Для прикладної літератури:
 • жанри: психологія, історія, кулінарія, рукоділля, публіцистика.

Пропозиції, що відповідають вищезазначеним вимогам, протягом 20 робочих днів розглядаються видавництвом і попередньо оцінюються на відповідність творів профілю та потребам видавництва. За результатами оцінки отриманого синопсиса, в разі зацікавленості, видавництво зв’язується з автором для отримання повного тексту твору в електронному форматі.

До розгляду приймаються твори, запитані видавництвом на підставі попередньої позитивної оцінки синопсиса, і надіслані в електронному форматі на адресу: publish@bookclub.ua.

Прийняті до розгляду твори розглядаються протягом 3-х місяців, після закінчення яких видавництво повідомляє автора про результати. Видавництво не надає рецензій й роз’яснень про причини відхилення пропозиції про публікацію твору.

Пропозиції про публікацію твору, які вже розглядалися раніше і були відхилені з яких-небудь причин, вдруге не розглядаються.

Гуртовий продаж

Асортимент видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» широко представлено не тільки у каталогах і фірмових магазинах компанії, а також на відкритому ринку України: у спеціалізованих книжкових магазинах, продуктових, будівельних, дитячих супермаркетах, магазинах рукоділля, тощо.

Крім того, видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» постачає книжкову продукцію до країн Європи і Північної Америки, а також Росію, Білорусь, Казахстан і Грузію.

Нашим партнерам гарантуємо якісний сервіс, що включає індивідуальний підхід до кожного клієнта, маркетингові програми для просування книжок в торговельних точках, швидке інформування про новинки видавництва, своєчасну доставку товару, надання сучасного обладнання для розміщення книг.

Ми відкрити до співробітництва з гуртовими компаніями, що працюють на території України, та іншими країнами.

З питаннями щодо гуртових поставок книг видавництва зв’яжіться з нами:

Адреса: 61140, м. Харків, Богдана Хмельницького, 24

trade@bookclub.ua

тел.: +38 057 703 44 57, факс: +38 057 784 00 91

Дивитися асортимент на сайті trade.bookclub.ua.